Selroma Konsantre Kahve Sütü 20*10 g

Selroma Konsantre Kahve Sütü 20*10 g
Ürün Kodu: 350917

SATIŞ FİYATI:
5,40 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Selroma Konsantre Kahve Sütü 20*10 g

Kahvenizi sütle lezzetlendirmeyi tercih ediyorsanız CarrefourSA Krema ve Kaymak reyonunda sizlere sunulan Selroma Konsantre Kahve Sütü, yoğun etkisi ve pratik kullanımıyla sizin de vazgeçilmez tercihiniz olacak.

Tamamen doğal ve sterilize edilmiş konsantre kahve sütünü, sıcak içeceklerinizle birlikte güvenle kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık küçük hijyenik paketler halinde sunulan kahve sütünü, oda sıcaklığında 4 aydan fazla kullanım ömrüne sahip olması sayesinde evde ya da ev dışında sürekli yanınızda bulundurabilir; dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz.

Evapore edilerek sütün yalnızca krema kısmının ayrılmasıyla kıvam kazandırılan konsantre kahve sütü, normal sütten çok daha az miktarda kullanılmasına rağmen kahvenize tam istediğiniz aromayı verir. Üstelik, daha az akışkan olduğu için içeceğinizi de inceltmez; damakta bıraktığı lezzeti korur. Yine, normal süte göre daha az kullanıldığı için içeceğinizi soğutmaz. Selroma Kahve Sütü'nün hafif karamelize edilmiş olmasıysa kahve deneyiminizi en üst noktaya taşır.

Her biri 10’ar gramlık 20 adet kolay açılabilir paketten oluşan setler halinde sunulan kahve sütünü hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilir; konsantre sütün yoğun lezzetiyle kahvenizi her zaman tam istediğiniz kıvamda içebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: