Şenpiliç Baget Kg

Şenpiliç Baget Kg
Ürün Kodu: 49438

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
KG
Şenpiliç Baget Kg

Mutfağınıza gelmeden önce temizlenmiş ve beyaz etli olması ile öne çıkan Şen Piliç Baget, tavuğun lezzetini özenli sofralarınıza taşıyor.CarrefourSA reyonlarında yer alan nefis tavuk ürünlerinden biri olan Şen Piliç Baget parçalamış olması sayesinde, yemek hazırlarken mutfakta pratik olmanızı sağlar. 

Besleyici özelliği ile akşam yemeklerinde ana yemek olarak sıklıkla kullanılan bu tavuk ürününü pek çok tarifte kullanabilirsiniz.Ailenizle güvenle tüketebileceğiniz piliç baget sağlıklı ve dengeli beslenmenize de yardımcı olur. 

Parça piliç - kanat, but, göğüs kategorisinde yer alan Şen Piliç Baget, kolay yemek tariflerinin vazgeçilmez yiyeceklerinden biridir. Pane harcına bulanarak yağda kızartması ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilen pişirme yöntemlerindendir.Bu sayede CarrefourSA Şen Piliç Baget ile kısa sürede lezzetli ve şık sofralar hazırlayabilirsiniz.Eğer fırın yemeklerini tercih ediyorsanız çeşitli sebzelerle fırında da yemeğini yapabilirsiniz. Özellikle diyet yapanların tercih ettiği haşlaması ise sağlığına özen gösterenlerin seçimidir.Haşlama sonucu elde edilen tavuk suyu ile de çorba yapabilirsiniz.

Sofraların vazgeçilmez tavuk ürünlerinden olan Şen Piliç Baget'i farklı tariflerinizde kullanmak için, ürünü dilediğiniz ölçüde sepete atarak sofralarınızda kullanabilirsiniz. 49438Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: