Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlık 50 ml

Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlık 50 ml
Ürün Kodu: 271939

SATIŞ FİYATI:
12,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlık 50 ml

Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlık 50 ml, dişlere tam koruma sağlarken beyazlatıcı etkisi ile de gülüşlere estetik katıyor. CarrefourSA reyonlarında kullanıcılara sunulan ürün, Diş Macunları kategorisinde kendine yer buluyor. Diş minesi aşınması, diş eti çekilmesi gibi hassasiyet yaratan problemlere karşı koruma sağlayan ürün, günde iki kez kullanıldığında farkı hissettiren formülü ile uzun süreli koruma sağlıyor. Beyazlatıcı özelliği, dişteki yüzey lekelerini temizlerken, koruma kalkanı sayesinde diş; asitli yiyecekler, sigara ve şekerin verdiği zararlardan da optimum düzeyde korunuyor. Nefesi ferahlatan diş macunu, diş ve diş eti sağlığını korumaya yardımcı olurken gülüşünüzü de doğal beyazlığına kavuşturuyor ve hassas dişleri rahatlatıyor.
Temizlik hissi yaratan ürün, NovaMin® teknolojisi ile kalsiyum ve fosfat desteği sağlayarak oluşturduğu mineral katman ile dişleri koruyor. Diş, diş eti ve ağız sağlığı için önerilen ürün, çantada taşımaya uygun paketi ile günün her anında ferah bir nefese kavuşmanızı sağlıyor. Her yaştan kullanıcıya uygun olan ürün, özellikle beyazlatma etkisi ile dikkat çekiyor.
Hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla sipariş verebileceğiniz ürün, kişisel bakımını ihmal etmeyen bilinçli tüketicilerin tercihi oluyor.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: