% 13 İndirim Simfer 3113 Inox Ankastre Fırın

Simfer 3113 Inox Ankastre Fırın
Ürün Kodu: 410127

ESKİ FİYAT:
399,00
SATIŞ FİYATI:
349,00 KDV DAHİL
AD

Simfer 3113 Inox Ankastre Ocak, otomatik gaz kesme emniyeti sayesinde, muhtemel riskleri önleyerek güvenli bir kullanım sağlar. Özel emniyet tertibatlı gaz muslukları ile olası gaz kaçaklarını engeller. Simfer Ankastre Ocak 3113, aynı anda güvenli bir şekilde kullanılabilen dört gözü ile ankastre ocak çeşitleri arasında öne çıkmaktadır.

İtalyan ürünü olan paslanmaz sabaf bek takımı ile şık ve sade bir tasarıma sahiptir. Yandan düğmeli kontrol paneli ve düğmeden otomatik ateşleme sitemi ile ocağın oldukça basit ve pratik bir kullanımı vardır. Simfer ankastre ocak ölçüleri bakımından standart ve kolay yerleştirilebilir özelliğe sahiptir. Emaye ızgarası ve 60 cm genişlikteki emaye gövdesi kolaylıkla temizlenebilir.

Mutfağınızın vazgeçilmez beyaz eşya ürünlerinden biri olacak Simfer ankastre ocak, hem lpg hem de yedek enjektör seti sayesinde doğal gaz ile kullanılabilir. Ürünün ayarlanabilir hassas ısı seviyesi sayesinde, yemeklerinizi dengeli ve sağlıklı bir şekilde pişirebilirsiniz.

Birbirinden lezzetli yemekler hazırlayabileceğiniz Simfer 3113 Inox Ankastre Ocak'ı, hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: