Sırma Doğal Maden Suyu 250cc Pet

Sırma Doğal Maden Suyu 250cc Pet
Ürün Kodu: 262574

SATIŞ FİYATI:
0,65 KDV DAHİL
AD
Sırma Dogal Maden Suyu 250cc Pet

Sırma Doğal Maden Suyu 250cc Pet, CarrefourSA reyonlarında Sade Maden Suları kategorisinde kullanıcılara sunuluyor. Uludağ'da kaynağından doldurularak şişeleniyor. Zengin mineralli içeriği ile yüksek besleyici değere sahip olması sayesinde beğeni topluyor. Sıfır bakteri özelliği ile hijyen vadediyor. Hiçbir kimyasal işleme girmeden kaynaktan şişeye ve raflara uzanan yolculuğu, tüm doğallığı ile mutfaklarda son buluyor. Pet şişesi ile tercih edilen ürün, camın ağırlığını hissetmeden çantada taşınabilir form kazanıyor. Açılıp kapanabilir şişesi ile kolay ve güvenli taşıma olanağı sunuyor. Evde, iş yerinde, yolda, dilediğiniz her yerde tüketilebiliyor.
İçeriğinde kalsiyum, magnezyum, sodyum ve klorür gibi mineraller bulunduruyor. Bikarbonat ve sülfat, florür, demir, iyot, selenyum, bakır, çinko gibi eser elementlerle formülünü zenginleştiriyor. Sağlığa yararı bilinen kaynak suyunun günde yarım litre tüketilmesi öneriliyor. Kuru, kokusuz, serin yerde saklanması uygun olan içeceğin soğuk tüketimi tavsiye ediliyor. Doğal özelliği ile gün içinde, öğün aralarında veya yemekle beraber içilebiliyor, sindirimi kolaylaştıran özelliği ile gün boyu rahat etmenize yardımcı oluyor.
Siz de kaynağından gelen sağlığı mutfağınıza taşımak için hemen sipariş vererek yumuşak içimli mineralli içeceği mutfağınızdan eksik etmeyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: