Smartt Çikolata Aromalı Süt 200 ml

Smartt Çikolata Aromalı Süt 200 ml
Ürün Kodu: 255240

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Smartt Çikolata Aromalı Süt 200 ml

Kalsiyum ve protein deposu olması sebebiyle çocukların bedensel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan süt, çikolata ile birleştiğinde yepyeni bir lezzet ortaya çıkıyor. Smartt Çikolata Aromalı Süt, içerdiği kalsiyum ve D vitamini sayesinde çocukların beslenmesinde büyük rol oynarken; popüler çizgi film karakter ambalajlarıyla da süt içmeyi eğlenceli hale getiriyor.

Yoğun çikolata aroması sayesinde, doğallık ve lezzeti birleştiren kakaolu süt, şimdiden hem küçüklerin hem de yetişkinlerin gözdesi durumunda. Üstelik, günlük kalsiyum ihtiyacını da dengelemeye yardımcı oluyor.

Türk Gıda Kodeksi gereği hiçbir katkı maddesi içermeyen sütler, hijyenik koşullarda pastörize edilip ilk andaki tazeliğini ve lezzetini koruyarak CarrefourSA reyonlarında yerlerini alıyor. 200 ml'lik kolay taşınabilen paketleriyle evde, okulda ve sokakta rahatlıkla tüketilebilinen çikolata aromalı sütleri anneler gönül rahatlığıyla çocuklarının beslenme çantaları için tercih edebilirler. Ara öğünlerini sütle zenginleştirerek eğlenceli hale getirmek isteyen yetişkinler ise sağlıklı ve lezzetli bir alternatif olarak çikolata aromalı sütü gün boyu tüketebilirler.

Günün her öğününde sağlıklı bir seçenek olarak tercih içebileceğiniz çikolata aromalı sütü denemek için; hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: