Smartt Çilek Aromalı Süt 200 ml

Smartt Çilek Aromalı Süt 200 ml
Ürün Kodu: 255237

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Smartt Çilek Aromalı Süt 200 ml

CarrefourSA reyonlarında aromalı uzun ömürlü sütler kategorisinde yer alan Smartt Çilek Aromalı Süt, çocuğunuzun gelişimine katkı sunarken lezzetli bir ara öğün geçirmesine yardımcı olur.

Gerçek meyve tadına sahip olması ile öne çıkan bu içecek, çileğin eşsiz lezzetini sütle birleştirir. Meyveli süt içmeyi tercih edenlerin sıklıkla tükettiği ürünün içeriğinde çeşitli mineral ve vitaminler yer alır. Çocuğunuzun büyüme dönemine etkisi olan kalsiyum, kemik gelişimine önemli faydalar sağlar. D vitamini bakımından zengin bir içecek olan bu ürün, çocukların günlük vitamin ihtiyacını karşılamada yardımcı olur.

200 mililitrelik küçük karton ambalajda satışa sunulan bu ürün, çocuğunuzun beslenme çantasına rahatlıkla sığar. Lezzeti ile süt içmekte zorlanan çocuklar için ideal bir içecek türüdür. Ambalajın üzerindeki Bugs Bunny gibi çizgi film karakterleri süt içmeyi keyifli bir hale getirir. Büyüklerin de rahatlıkla tüketebileceği bu ürün hem lezzeti hem de içeriğindeki faydalı mineral ve vitaminlerle çocuğunuzun ve sizin sağlıklı beslenmenize yardımcı olur.

Siz de gerçek meyve parçacıklı meyveli sütü denemek istiyorsanız, ürünü tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: