Smartt Muz Aromalı Süt 200 ml

Smartt Muz Aromalı Süt 200 ml
Ürün Kodu: 255243

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Smartt Muz Aromalı Süt 200 ml

CarrefourSA’nın hem besleyici hem de lezzetli süt ürünleri, birbirinden renkli reyonlarda yerini aldı. Aromalı Uzun Ömürlü Sütler reyonundaki çeşitler arasında bulunan Smartt Muz Aromalı Süt, besleyici ve faydalı içeriğiyle hem büyüklere hem de küçüklere hitap ediyor.

Çocukların vazgeçemeyeceği muz tadının sütle buluştuğu aromalı süt, 200 miligramlık kutularda her zaman her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz, rahat taşınabilir ağırlıktaki özelliğiyle sizlere özel hazırlandı. İsterseniz sabah kahvaltısında, isterseniz ara öğünlerde, isterseniz de uykudan önce çocuklarınıza sunabileceğiniz muz aromalı süt, CarrefourSA süt reyonlarında sizi bekliyor.

Besin değeri kanıtlanmış muz aromalı süt, eğlenceli ve renkli ambalajıyla da öğünlerinize renk katıyor. Gerek buzdolabınıza gerekse kilerinize neşe getirecek olan uzun ömürlü muzlu süt, çocuklarınızın ilk tercihi olma konusunda iddialı... Evde hazırlayacağınız atıştırmalıkların yanında ya da sade olarak gönül rahatlığıyla tüketilebilecek aromalı süt, vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacak. Hem besin değeri, hem lezzeti hem de ilgi çekici ambalajıyla 'hayır' diyemeyeceğiniz sağlıklı bir içecekle tanışmaya, çocuğunuzu tanıştırmaya hazır mısınız?

Ürünü tek tıkla satın almak için hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: