Sofia 24'lü Tuvalet Kağıdı

Sofia 24'lü Tuvalet Kağıdı
Ürün Kodu: 284025

SATIŞ FİYATI:
28,95 KDV DAHİL
AD
Sofia 24'lü Tuvalet Kağıdı

CarrefourSA reyonlarında Tuvalet Kağıtları bölümünde yer alan Sofia 24'lü Tuvalet Kağıdı, yumuşaklığı ve suya çok dayanıklı olması ile tercih ediliyor. "Double micro" teknolojisi ile üretilen hijyenik malzeme, 3 katlı olması ile de dikkat çekiyor. Zarif desenleri ile evinizin dekorasyonuna katkı sağlarken yumuşaklığı ile de cildinizi tahriş etmiyor. Suyla temas ettiğinde elde dağılmayan yapısı sayesinde tuvalet temizliğinde tam hijyen sağlıyor. Öte yandan, tuvalete atıldığında eridiği için atık su borusunda tıkanma yapmıyor ve size istenmeyen sorunlar çıkarmıyor. Bir tuvalet kağıdından beklenen her şeyi veren ürün, kişisel temizliğinizi yaparken sağlığınızı korumanıza da yardımcı oluyor.
Cildinize tüy yumuşaklığında bir temas hissi veren ürün paketinde 24 rulo tuvalet kağıdı bulunuyor. Plastik ambalajında satışa sunulan ürün, temizlik dolabında kolayca saklanabiliyor. Tırtıklı yerlerinden ihtiyaç kadar koparılarak kullanılıyor. Tüm aile bireyleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen ürün, çocukların hassas cildine de özen gösteriyor. Endüstriyel amaçla üretilmiş olan ağaçlar kullanılarak yapıldığından doğaya zarar vermiyor.
Evinize kalite ve yumuşaklık getiren ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: