Söke Ruşeym İlaveli Ekmek Karışımı 1 kg

Söke Ruşeym İlaveli Ekmek Karışımı 1 kg
Ürün Kodu: 477671

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Söke Ruşeym İlaveli Ekmek Karışımı 1 kg
CarrefourSA reyonlarında Unlar ve İrmikler arasında yer alan Söke Ruşeym İlaveli Ekmek Karışımı 1 kg, zengin besin içeriği ile sofraların vazgeçilmezi ekmeği daha da besleyici hale getiriyor. Evde kendi ekmeğini kendisi yapmak isteyen tüketici için hazırlanmış olan bu karışım, sizlere sağlıklı ve lezzetli öğünler sunuyor.
Üç kısımdan oluşan buğdayın embriyo adı verilen en iç kısmı, buğdayın protein, yağ, vitamin ve mineral bakımından en kıymetli bileşenlerini barındıran bölümünü oluşturuyor. E ve B vitaminleri, fosfor ve demir gibi mineraller ile Omega yağlarının yanında yoğun lif içeriği de rüşeymi özellikle sindirim sistemi açısından sağlıklı ve yararlı kılıyor. İçerdiği besin bileşenlerinin; deri sağlığı, sinir sistemi ile kalp ve damar sağlığı üzerinde etkili olduğu biliniyor. Söke un tarafından hazırlanan ekmek karışımının, içeriğine eklenen rüşeym sayesinde besin kalitesi ve zenginliği artıyor. Hazırlanan karışım ile pişirilen ekmek, lezzet olarak da farkını ortaya koyuyor. Nefis kokusu ve beğenilen yumuşak yapısı ile sofraların aranan tatları arasında yerini alıyor.
Siz de sofralarınıza lezzet katmak için 1 kilogramlık ambalajında Söke markasını taşıyan karışımı denemek isterseniz hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: