Söke Yulaf Unu Karışımı 1 kg

Söke Yulaf Unu Karışımı 1 kg
Ürün Kodu: 477681

SATIŞ FİYATI:
7,50 KDV DAHİL
AD
Söke Yulaf Unu Karışımı 1 kg

Mutfağın temel malzemelerinden olan ve özel amaçlı ürünler arasında yer alan yulaf unu karışımı, CarrefourSA’nın Unlar ve İrmikler reyonlarında sizlere sunuluyor. Protein, potasyum ve lif açısından önemli bir kaynak olan ürün, günlük enerji ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Doğal yapısı sayesinde besin değerleri yüksek olan sağlıklı ekmekler yapmanıza imkan verir.
Mayalı karışımı sayesinde ayrıca maya ya da kabartma tozu kullanımı gerektirmeyen ürünü, belirli oranlarda su ile karıştırarak kolayca ekmek yapabilirsiniz. Kolayca kabardığı için yumuşak ve lezzetli ekmekler yapabilir, kahvaltıdan akşam yemeğine kadar hazırladığınız ev yapımı ekmekleri sofranıza ekleyebilirsiniz. Bol lifli yapısı ile sağlıklı bir tüketim de sunan ürün, gün boyu zinde kalmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda yulaf unu karışımı ile hazırladığınız ekmekleri diyet yaparken de farklı öğünlerde tüketebilirsiniz.
1 kiloluk ambalajda satılan ürünü bozulmadan saklamak için ağzı kapalı bir şekilde ışık ve nemden uzak bir ortamda muhafaza etmeniz tavsiye edilir. Ailenize sağlıklı ve doğal ekmekler yapacağınız Söke Yulaf Unu Karışımı 1 kg’ı hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: