Solo Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li Büyülü Düşler

Solo Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li Büyülü Düşler
Ürün Kodu: 479525

SATIŞ FİYATI:
34,50 KDV DAHİL
AD
Solo Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li Büyülü Düşler 
Hem dayanıklı hem hesaplı Solo Parfümlü Tuvalet Kağıdı 32'li Büyülü Düşler ekonomik paketi ve üç boyutlu yumuşak dokusu ile CarrefourSA tuvalet kağıtları bölümünde beğeninize sunuluyor.
Kişisel temizlikte en hassas olunması gereken yerlerden biri olan tuvaletlerinizde tamamen selülozdan üretilmiş olan ve beyazlatıcı kimyasallar içermeyen ürünü tercih edebilirsiniz. Üretiminden paketleme aşamasına kadar her safhasında hijyen kurallarına uyulan ürün; sarılık,tifo, ishal, parazit ve kolera gibi dışkı kaynaklı bulaşıcı hastalıklara yakalanmanızı engeller. Bağışıklık sistemi kuvvetli olmadığı için özellikle küçük yaşlardaki çocuklarınızın kolaylıkla mikrop kapabileceği tuvaletlerinizde ürünü tercih edebilirsiniz. Geliştirilmiş yeni parfümlü formülü ile ilgi çeken ürün, üç katlı kalın yapısı ile ellerinizi mikroplardan korur. Dayanıklı yapısı ile dağılıp parçalanmayan ürün, suya atıldığında hızlı şekilde eriyerek tuvalet giderlerinizde tıkanma oluşumunu engeller. Yumuşak dokusu sayesinde bedeninizde tahriş oluşturmayan özelliği ile her yaşta kullanıma uygun olan ürünü hem kendiniz hem de aile üyeleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz.
32 ruloluk ekonomik paketi ile parfüm katkılı ürünü denemek için ürünü hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: