Soyulmuş Haşlanmış Pancar

Soyulmuş Haşlanmış Pancar
Ürün Kodu: 367730

SATIŞ FİYATI:
6,49 KDV DAHİL
AD
Soyulmuş Haşlanmış Pancar

Pancar, şalgam, turp bölümünde sizlere sunulan Soyulmuş Haşlanmış Pancar doğal yollar ile ıslah edilen hibrit tohumlardan üretilen sebzeler kullanılarak hazırlanıyor. Hasat edildikten sonra steril koşullarda temizlenen pancarlar kaynatılarak 500 gramlık paketlere katkı maddesi ilave edilmeden dolduruluyor. Soyulmuş ve haşlanmış olduğu için zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan ürünü çorba yapımında kullanabilirsiniz. Sıvı yağ ve sirke eşliğinde salatalarda tüketilebilen ürün etlerin yanında diğer sebzeler ile beraber garnitür olarak sunulabiliyor. Püre haline getirerek dip soslara eklenen işlenmiş sebze parlak kırmızı rengi sayesinde yemeklere ve tatlılara renk veriyor.
Turşu sevmeyen bireylerin rahatça tüketebileceği ürün yüksek lif içeriği sayesinde sindirim sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı oluyor. Kalori değeri ve glisemik indeksi düşük olan ürün içeriğinde gün içerisinde alınması gereken birçok vitamin ve minerali barındırıyor. Ürün, ambalajı açılmadığı sürece oda sıcaklığında raf ömrü sonuna kadar tazeliğini koruyor. Vakumlu paketi açıldıktan sonra ise ürünün buzdolabında muhafaza edilmesi ve 3 gün içerisinde tüketilmesi gerekiyor.
Rengi ile gözlere, lezzeti ile damaklara hitap eden ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: