Superfresh Böğürtlen 450 g

Superfresh Böğürtlen 450 g
Ürün Kodu: 200750

SATIŞ FİYATI:
14,50 KDV DAHİL
AD
Superfresh Bogurtlen 450 g

Meyveler reyonunda sizlere sunulan Superfresh Böğürtlen 450 g; lezzetli, etli ve sulu yapısı sayesinde birçok tarifte kendisine yer buluyor. Ayıklanmış ve temizlenmiş olarak sizlere sunulan ürünü çiğ olarak tüketebileceğiniz gibi sirke, marmelat, reçel, pekmez yapımında da kullanabilirsiniz. Pasta, dondurma ve yoğurtlara hem lezzet hem de renk katan meyveyi sıkarak meyve suyu, şerbet, şurup gibi içecekler hazırlayabilirsiniz.
Koparılmasının ardından kısa sürede bozulan bir meyve olmasına rağmen ürüne uygulanan bireysel dondurma yöntemi sayesinde besin değerini kaybetmeyen ürün, raf ömrü boyunca tazeliğini koruyor. Kısa süreli muhafaza için buzdolabına koyabileceğiniz ürün, derin dondurucuda 2 yıl boyunca saklanabiliyor. Ayrıca -40 derece dondurulan ürün, birbirine yapışmadığı ve tane tane kaldığı için kullanım kolaylığı sağlıyor.
Lifli yapıya sahip olan ürünün içeriğinde protein ve karbonhidrat bulunuyor. A, C, E ve B vitamini açısından zengin olan ürün; iyot, demir, magnezyum gibi değerli elementleri de bünyesinde barındırıyor. Doğal yöntemler ile yetiştirilen ve mevsiminde toplanan ürün, etken madde olarak yoğun miktarda meyve şekerleri içeriyor.
Kullanım alanı geniş, besin değeri yüksek dondurulmuş gıdayı satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: