Superfresh Garnitür Cam 570 g

Superfresh Garnitür Cam 570 g
Ürün Kodu: 280484

SATIŞ FİYATI:
4,75 KDV DAHİL
AD
Superfresh Garnitür Cam 570 g

Yemek kültürünün önemli unsurlarından biri olan garnitür, Superfresh Garnitür Cam 570 g sayesinde çok pratik bir kullanım imkanı ile sofralara geliyor. Ürün; sağlıklı, hijyenik, hava almayan cam kavanozunda ağzı sıkıca kapalı ve güvenlik bantı ile sarılmış olarak tüketiciye ulaşıyor. İçeriğinde 570 gram garnitür bulunan ürün, herhangi bir suni koruyucu madde ya da katkı maddesi barındırmıyor. Çok pratik ve kullanışlı olması dolayısıyla tüketiciden ilgi görüyor.
CarrefourSA raflarında Yeşil Sebze Konserveleri bölümünde sizlere sunulan ürün, mutfaklarda geniş bir kullanım alanı buluyor. Ürünle çok pratik bir şekilde mayonezle karıştırarak Amerikan salatası yapılabiliyor. Farklı yeşil salatalar içerisinde de kullanılabiliyor. Söğüş et yemeklerinin; özellikle ızgaraların yanında sofraya renk katıyor. Gerek beyaz etin gerekse kırmızı etin yanında kullanıldığında yemek masasına farklı bir zenginlik getiriyor. Özel sofralar kurarken birçok farklı tarifle masanızı zenginleştiriyor. Sevdiklerinize ve ailenize ürün sayesinde daha keyifli sofralar kurabilir; misafir ağırlarken hoş ikramlıklar hazırlayabilirsiniz.
Yeni yaratıcı mutfak fikirlerinden yararlanmak; leziz sofraları daha da renkli kılmak için ürünü hemen sepetinize ilave edebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: