Sütaş Babymix Elmalı 4x100 g

Sütaş Babymix Elmalı 4x100 g
Ürün Kodu: 271936

SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sutas Babymix Elmalı 4x100 g

CarrefourSA reyonlarında süt ve kahvaltılık ürünler bölümünde yer alan Sütaş Babymix’ler, içerisinde bulunan proteinlerin; bebeklerin sindirebileceği şekilde dengelenmesi ve bebeklerin hassas sindirim sistemlerine uygun olması ile diğer ürünler arasında öne çıkıyor.

6. aydan itibaren bebeklerinizin rahatlıkla tüketebileceği Sütaş Babymix, Türk Gıda Kodeksi Bebek ve Küçük Çocuk Ek Besini Tebliği’ne uygun olması ve “Bebek ve Küçük Çocuk Yoğurdu” olarak onaylanması ile de bebeğinizin beslenmesinde güvenle tercih edebileceğiniz bir ürün olarak dikkat çekiyor.

Kemik gelişimi ve diş sağlığının korunmasına yardımcı olan, kalsiyum ve B2 ve B12 vitaminleri bakımından oldukça zengin olan Sütaş Babymix, elma lezzeti ile bebeğiniz için hem çok besleyici hem de lezzetli bir besin alternatifi oluyor. Hiçbir koruyucu katkı maddesi, renklendirici ve yapay tatlandırıcı içermeyen Babymix Elmalı, 3 yaşın altındaki bebeklerin günlük kalsiyum ihtiyacının %44’ünü karşılayabiliyor.

Çocuğunuzun kalsiyum ve vitamin ihtiyacını en doğal hali ile karşılayan Sütaş Babymix Elmalı’yı, kolay taşınabilir 4x100 gramlık paketler halinde CarrefourSA’larda bulabilir, denemek için, hemen şimdi tek tıkla sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: