Sütaş Babymix Sade 4x100 g

Sütaş Babymix Sade 4x100 g
Ürün Kodu: 271937

SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
AD
Sutas Babymix Sade 4x100 g

Çocuk Yoğurtları bölümünde bulunan ve alanında ilk olan Sütaş Babymix Sade 4x100 g, bebeklerin sağlıklı gelişimi ve doğru beslenmesi için özel olarak geliştiriliyor. 6. aydan itibaren kullanabileceğiniz ürün, anne sütü veya devam mamasından sonra bebeğinizin katı mamaya geçişini kolaylaştırmayı amaçlıyor. Hiçbir koruyucu katkı maddesi, nişasta, glüten ya da sofra şekeri içermeyen ürün, yüksek kalsiyum içeriği ile kemik ve dişlerin gelişimini destekliyor. B2 ve B12 vitaminleri yönünden zengin olan ek gıdanın yapısındaki probiyotik bakteriler ve prebiyotik lifler, bağışıklık sistemini desteklemeye; sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı oluyor.
Bebek ve Küçük Çocuk Ek Gıdaları Tebliği’ne uygun olarak üretilen yoğurdun protein içeriği, bebeğinizin hassas bünyesini bozmayacak şekilde geliştiriliyor. Üretimi sırasında uygulanan UHT tekniği sayesinde uzun süre tazeliğini koruyan ürünün tadı, meyve eklenerek zenginleştirilebiliyor. Yapımında homojenize ve pastörize inek sütü kullanılan ürün, 100 gramlık, dayanıklı ambalajı sayesinde kolayca taşınabiliyor ve tek seferde tüketilebiliyor. Ürünün, son kullanım tarihine dikkat edilerek buzdolabında muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor.
İçeriği bebeklerin sağlıklı gelişimi için dengelenen ve zenginleştirilen ürünü hemen satın almak için sepetinize ekleyebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: