% 11 İndirim Sütaş Büyümix Muz 6x45 g

Sütaş Büyümix Muz 6x45 g
Ürün Kodu: 272618

ESKİ FİYAT:
3,30
SATIŞ FİYATI:
2,95 KDV DAHİL
AD
Sutas BuyuMix Muz 6*45 g

Damak zevkinize uygun kıvamı ve aroması ile Sütaş Büyümix Muz, çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sizlere sunuluyor. Çocuklarınızın, hayır diyemeyeceği farklı tat ve seçenekler ile sizlere hitap ediyor.

Büyümix Muz, içeriğinde bulunan kalsiyum, fosfor, B2 gibi zengin vitaminler ile çocuklarınızın gelişim çağını destekliyor. Koruyucu ve katkı maddesi içermeyerek annelerin, çocukları için güvenle tercih edebilecekleri bir besin öğesi oluyor. Meyve çeşitliliği ile tüm çocukların damak zevkine yöneliyor. Gelişme çağında, vücudun ihtiyaç duyduğu D vitaminini sağlamaya yardımcı oluyor. Kolay hazmedilmesi ve pratik bir besin ögesi olma özelliği ile sizlere fayda sağlıyor.

CarrefourSA reyonlarında çocuk yoğurtları bölümünde yer alan Sütaş Büyümix muz, sizlere gün içinde ihtiyacınız olan enerjiyi minimum düzeyde fayda ile sağlıyor. Lezzetli ve damak yapısına uygun kıvamı ile midelerinizde kolaylıkla yerini alıyor. İçeriğinde bulunan muz ile sindirimi kolaylaştırarak, besleyici bir besin kaynağı oluyor.
Renkli kutu tasarımı ve özel karakterleri ile çocuklarınızın ilgisini kazanarak sevdirmenize olanak sağlıyor. Bu nefis tadı, çocuklarınız ile deneyimlemek için tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: