Sütaş Çikolatalı Süt 200 ml

Sütaş Çikolatalı Süt 200 ml
Ürün Kodu: 40249

SATIŞ FİYATI:
1,15 KDV DAHİL
AD
Sütaş Çikolatalı Süt 200 ml

CarrefourSA reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler reyonunda yer alan Sütaş Çikolatalı Süt, besleyici özellikleri ve faydaları ile ön plana çıkıyor. İçeriğinde kemik gelişimi açısından oldukça önemli olan kalsiyum mineralini taşıyan çikolatalı aromalı süt, lezzeti ile çocuklarınız için ideal hale geliyor.

Sütün içeriğinde bulunan besin değerleri sayesinde cildin yaşlanmasını ve yıpranmasını engelliyor. 200 ml'lik kutusunda satılan çikolatalı süt, çocuklarınızın beslenme saati için lezzetli bir içecek oluyor. Günlük enerji ihtiyacını da karşılayan lezzet, vücudunuzun ihtiyacı olan günlük enerjiyi karşılıyor. Eğer çocuklarınız sade süt lezzetini sevmiyorsa çikolatalı süt, sevdirmek için yardımcı oluyor.

Sadece beslenme saatlerinde değil gün içerisinde de tatlı eşliğinde ikram edebilirsiniz. Kolay taşınabilirliği sayesinde çantanıza yerleştirip ara öğünlerde lezzetle ve keyifle tadabilirsiniz. Küçükten büyüğe herkes için tercih edilebilir olan Sütaş süt, düzenli olarak içildiğinde sağlığınız üzerinde olumlu etkiler bırakıyor. Siz de kakao aromalı sütü, günlük bir içecek olarak benimserseniz mutfakta da uzun ömürlü özelliği sayesinde günlerce saklayabilirsiniz.

Siz de sağlıklı bir içecek çeşidi olan çikolatalı sütü denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: