Sütaş Çilekli Süt 200 ml

Sütaş Çilekli Süt 200 ml
Ürün Kodu: 40248

SATIŞ FİYATI:
1,15 KDV DAHİL
AD
Sütaş Çilekli Süt 200 ml

%100 taze çilek ve sütten üretilen Sütaş Çilekli Süt, çocuklarınız ve sizin için CarrefourSA süt ve kahvaltılık reyonlarında sizi bekliyor. Sade süt içmekte zorlanan herkes için kolay içim sağlayan çilekli süt, A vitamini, D vitamini, B1 vitamini, B2 vitamini, B3 vitamini, B9 vitamini, B6 ve B12 gibi birçok vitamini içinde barındırıyor. Kemikleri güçlendiren ve kemik gelişimine katkı sağlayan, sofralardan eksik etmememiz gereken süt, sindirime de yardım ediyor.

Çocukların en sevdiği meyveler sıralamasında üst sıralarda yer alan çilek ise güçlü antioksidan özelliği taşıyor, C vitamini barındırıyor ve cilde iyi geliyor. Sabahları evden kahvaltı yapmadan çıktığınızda ya da çocuğunuzun beslenme çantasını hazırlayamadığınızda, size besleyici ve sağlıklı bir öğün sunan çilekli süt, gün içindeki en büyük desteğiniz ve yardımcınız olabilir.

Süt sevmeyen çocuğunuz varsa, ona örnek olması için birlikte süt içmeyi önerebilir, süt içmeyi eğlenceli hale getirmek için pipet ya da farklı tasarım bardaklar kullanarak, süt içmeyi sevdirebilirsiniz. Aromalı Uzun Ömürlü Sütler kategorisinde bulunan çilekli sütü hemen denemek isterseniz ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: