% 15 İndirim Sütaş Çilekli Süt 6'lı 200 ml

Sütaş Çilekli Süt 6'lı 200 ml
Ürün Kodu: 316203

ESKİ FİYAT:
6,75
SATIŞ FİYATI:
5,75 KDV DAHİL
AD
Sütaş Çilekli Süt 6'lı 200 ml

CarrefourSA reyonlarında Aromalı Uzun Ömürlü Sütler bölümünde yer alan Sütaş Çilekli Süt, süt lezzetinin doyuruculuğu ve çilek tadıyla öne çıkıyor. Çocuklarınızın süt lezzetini sevmesi, günlük protein ve enerji ihtiyacını karşılaması için ideal bir seçim oluyor.

Çocukların çok sevdiği çilek lezzeti besleyici süt ile birleşip, özel bir aromayla zenginleşerek damak tadıyla buluşuyor. Çocukların süt içmeyi sevmesi için renkli çizgi karakterlerle süslenen ambalajıyla, beslenme çantalarında ve kahvaltılarda bu lezzeti kullanabilirsiniz.

Sütten gelen protein ve kalsiyum kaynağının yanı sıra 200 ml'lik altılı pakette sunulan pratik ambalajıyla kullanım kolaylığı sağlayan çilekli süt, lezzet ve besleyiciliği ile çocuklarınızın büyümesindeki en önemli öğünlerin vazgeçilmezi oluyor. Çilekli süt lezzetini çocuklarınız için hazırladığınız kahvaltılarda, doyurucu sandviçlerin yanında ya da öğün aralarında sağlıklı atıştırmalıklarla kullanabilirsiniz. Çocukların kalsiyum ve protein ihtiyacını, sevdikleri lezzetlerle karşılayabilirsiniz. Siz de çilek ve süt lezzetini seviyorsanız, kalsiyum ve protein kaynağı bu besleyici tadı deneyebilir, çocuklarınızla paylaşabilirsiniz.

Eşsiz çilekli süt lezzetini çocuklarınızın doyurucu ve besleyici öğünlerine katmak isterseniz, tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: