Sütaş Çocuk Devam Sütü 200ml

Sütaş Çocuk Devam Sütü 200ml
Ürün Kodu: 466299

SATIŞ FİYATI:
1,75 KDV DAHİL
AD
Sütaş Çocuk Devam Sütü 200ml
Küçük çocukların fiziksel gelişiminde önemli bir yere sahip olan devam sütü içerdiği 13 farklı mineral ve vitaminle çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı oluyor. CarrefourSA reyonlarının aromalı uzun sütler raflarında yer alan Sütaş Çocuk Devam Sütü 200ml pratik kullanımı ile dikkat çekiyor. Gün içerisinde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz ürünü arzu ettiğiniz anlarda çocuğunuza içirebilirsiniz. Bir yaş üstü çocuklarını tüketimi için üretilen ürün yüksek çinko değeri ve sofra şekeri içermemesi ile ön plana çıkıyor.
İleri teknolojiye sahip üretim tesislerinde büyük bir titizlikle üretilen ürün, ilk günkü tazeliği ve doğallığı korunarak sizlere ulaştırılıyor. Çocukların ihtiyaç duyduğu önemli besin maddelerini almasına yardımcı olan ürünü kullanarak onlara küçük yaşta süt içme alışkanlığınız kazandırabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantalarına kolaylıkla sığdırabileceğiniz ürün ile siz yanlarından yokken dahi süt tüketmelerini sağlayabilirsiniz. Uzun raf ömrüne sahip ürünü buzdolaplarınızda rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Aroması ile çocukların severek içtiği bir ürün olan Sütaş devam sütünü, çocuğunuzun büyümesini hızlandırmak için güvenle tüketebilirsiniz.
200 mililitrelik karton kutu ambalajlarda sizlerin beğenisine sunulan ürünü denemek için hemen şimdi alışveriş sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: