Sütaş Çocuk Devam Sütü 500ml

Sütaş Çocuk Devam Sütü 500ml
Ürün Kodu: 466300

SATIŞ FİYATI:
2,90 KDV DAHİL
AD
Sütaş Çocuk Devam Sütü 500ml

Çocukların gelişimine katkıda bulunmak için üretilen devam sütü, doğal ve taze şekilde paketlenerek beğeniye sunuluyor. Ürün, çocukların hem bedensel hem de zihinsel gelişimlerine destek oluyor. Sterilizasyonu yüksek ortamlarda hazırlandığı için tazeliğiyle sofralarınıza ulaşıyor. Koruyucu katkı maddesi içermediği için doğal bir besin kaynağı oluşturuyor.
CarrefourSA reyonlarının aromalı uzun ömürlü sütler bölümünde bulabileceğiniz ürün, 1 yaştan itibaren her çocuğa uygunluk gösteriyor. İçerisinde 13 vitamin ve 13 mineral değerleri barındırıyor. Prebiyotik lifler, bağışıklık sistemini güçlendirmek adına fayda sağlıyor. Tadını laktoz değerinden alan devam sütü, sofra şekeri içermiyor. Lezzetli olan ürünü siz de tercih edebilir, çocuklarınızın sağlıklı büyümelerine yardımcı olabilirsiniz.
Sütaş Çocuk Devam Sütü 500ml, hem sade hem de farklı gıdalar eşliğinde tüketilebiliyor. Sabah kahvaltılarında soğuk veya ılık olarak sevecekleri şekilde çocuklarınıza verebilirsiniz. Sade olarak sevmediklerinde bal, kakao veya çilek gibi uyum sağlayan gıdalarla karıştırabilirsiniz. Mayalayarak yoğurt yapabilir, farklı yemeklerin yanında yedirebilirsiniz. Dilerseniz puding veya muhallebi tariflerine ekleyerek farklı bir alternatif oluşturabilirsiniz. Hem besleyici hem de sağlıklı olan 500 mililitrelik ürünü hemen sepetinize ekleyerek sipariş verebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: