Sütaş Folyo Tereyağ 125 g

Sütaş Folyo Tereyağ 125 g
Ürün Kodu: 205205

SATIŞ FİYATI:
4,95 KDV DAHİL
AD
Sutas Folyo Tereyag 125 g

Sütaş Folyo Tereyağ 125 g, yüzde 82 süt yağı içeriği ile doğal bir lezzet taşıyor. CarrefourSA reyonlarında Tereyağ bölümünde sizlere sunulan ürün, pilavların, et yemeklerinin, kahvaltının, hamur işlerinin ve hatta ekmek üstü atıştırmalıkların gözdesi oluyor.

Ürün, pişirilerek veya çiğ olarak tüketilebiliyor. Tatlı ve tuzlu yemeklere eşlik edebiliyor. Her öğün tüketimi uygun olan alternatif lezzet, tadını ineklerin doğal beslenmesinden alıyor. Çiftlikten sofralara sunulan ürün, folyo ambalajı sayesinde hava almadığından tazeliğini uzun süre koruyor. Açıkta, hava alır durumda ve oda sıcaklığında bırakılmaması öneriliyor. Erime riskine karşı buzdolabında; kokusuz, kuru ve güneş ışığından uzak olarak saklanması öneriliyor. Üzerinde son kullanma tarihi yer alan ambalaj sayesinde belirtilen tarihe kadar güvenle tüketilebiliyor. Yüzde 100 doğal ibaresi ambalaj üstünde yer alarak güven tazeliyor. Ürün içeriğinde inek sütünden başka bir süt veya katkı maddesi yer almıyor.

Türkiye’de Aksaray ve Bursa illerinin dışında Makedonya'da da 3 adet tesiste üretilen geleneksel lezzeti hemen sepetinize ekleyerek ürünü kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilir; birbirinden lezzetli tariflerde kullanarak iştah açıcı sofralar hazırlayabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: