Sütaş Homojen Yoğurt 650 g

Sütaş Homojen Yoğurt 650 g
Ürün Kodu: 205206

SATIŞ FİYATI:
2,95 KDV DAHİL
AD
Sutas Homojen Yogurt 650 g

Yoğurt besin değeri yüksek, her yaştaki insan ve sağlığı için faydaları saymakla bitmeyecek bir gıdadır. Her öğün sofralarımızın baş köşesinde yer alabilecek yoğurt önemli bir protein, kalsiyum, vitamin ve mineral kaynağıdır.

CarrefourSA Süt & Kahvaltılık reyonunda beğeninize sunulan Sütaş Homojen Yoğurt; kaymaksız olmasının yanı sıra lezzeti, kıvamı, tazeliği ve %100 doğal olması sayesinde sağlıklı beslenmeye önem verenlerin tercihi olarak öne çıkıyor. İnek sütü ile yoğurt kültüründen üretilir ve hiçbir koruyucu madde içermez. Sütaş Yoğurt, kalsiyum açısından da oldukça zengindir ve 100 gramlık günlük kalsiyum ihtiyacının %22'sini karşılar. İçerdiği canlı kültürlerle bağırsak florasını düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Sütü zor hazmedenlerin sütten gelen yaşamsal protein, kalsiyum ve vitaminleri alabilmesini sağlar.

Yapımında katkısız sütler kullanılan, hijyenik koşullarda, ileri teknolojiye sahip tesislerde üretilen Homojen Yoğurt, Türk damak tadına uygundur ve yemeklere de ekstra lezzet katar. İyi, sağlıklı beslenmek ve yaşamak için yoğurdu sofranızdan eksik etmeyin. Sofranızı ve yemeklerinizi yoğurt ile taçlandırın.

650 gram olarak satılan Sütaş Homojen Yoğurdu denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: