Sütaş Homojenize Yoğurt 1000 g

Sütaş Homojenize Yoğurt 1000 g
Ürün Kodu: 17386

SATIŞ FİYATI:
4,75 KDV DAHİL
AD
Sutas Homojenize Yogurt 1000 g

Türk damak tadına uygun bir şekilde üretilen ve CarrefourSA reyonlarındaki binlerce ürün içerisinde lezzeti ile ön plana çıkan Sütaş Homojenize Yoğurt, sevdikleriniz ve aileniz ile keyifle tüketmeniz için sizlere sunuluyor.

Günün dilediğiniz saatinde tüketebileceğiniz ve farklı alanlarda kullanabileceğiniz Homojenize Yoğurt, lezzetli tüketiminin yanı sıra sağlıklı yapısı ile de dengeli bir beslenme yapabilmenize yardımcı oluyor. Kalsiyum ve mineraller bakımından zengin yapısı sayesinde vücut gereksinimlerini almanız konusunda destek olan Homojenize Yoğurt, kaymaksız yapısı ile de damak tadınıza sunuluyor. Keyifli sofraların tamamlayıcısı olan homojenize yoğurdu akşam yemeklerinde kullanabilir, içecek yaparak tüketebilir ya da farklı tariflerde bu yoğurttan yararlanabilirsiniz. Sütaş kalitesi ile sunulan ve %100 doğal yapısı ile sofralarınıza gelen homojenize yoğurt, sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olan formülü sayesinde diyet yapanların da kullanabileceği bir besin rolü oynuyor. Katkı maddesi içermeyen ve besin değerleri bakımından zengin yapısı ile Sütaş homojenize yoğurt, 1000 gram şeklinde kaymaklı ve kaymaksız yoğurt seçenekleri içerisinde sizleri bekliyor.

Lezzeti, kaymaksız yapısı ve sağlıklı bileşenleri ile Sütaş homojenize yoğurt'u denemek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: