Sütaş Homojenize Yoğurt 2250 g

Sütaş Homojenize Yoğurt 2250 g
Ürün Kodu: 324492

SATIŞ FİYATI:
8,50 KDV DAHİL
AD
Sütaş Homojenize Yoğurt 2250 g

Lezzetli yemeklerin yanında tercih edebileceğiniz Sütaş homojenize yoğurt, CarrefourSA reyonlarındaki binlerce ürün içerisinde sizleri bekliyor. Günün her saatinde tüketebileceğiniz, özellikle akşam yemeklerinde enfes bir tercih olarak karşınıza çıkacak olan homojenize yoğurdu sevdikleriniz ve aileniz ile güvenle kullanabilirsiniz.

Sütaş günlük süt ile üretilen ve kaymaksız yapısı ile damak tadınıza uygun bir şekilde sunulan homojenize yoğurt, sofralarınızı süslemenize yardımcı oluyor. Kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar içerisinde Sütaş kalitesi ile ön plana çıkan ve %100 doğal yapısı sayesinde sağlıklı bir beslenme imkanı veren homojenize yoğurt, sindirimi kolay bir tüketim imkanı sağlıyor. Lezzetinin yanı sıra sindirimin sistemini düzenleyici yapısı ve kalsiyum, mineral gibi vücut gereksinimleri bakımından zengin formülü ile de dengeli ve çeşitli beslenmenize olanak veriyor. Diyet yapanların ya da sporcuların da tüketmesi tavsiye edilen homojenize yoğurt, hem lezzetli hem de sağlıklı beslenmenizi destekliyor. Katkı maddesi içermeyen yapısının yanı sıra besin değerleri bakımından yüksek değerleri bir arada sunuyor. 2250 gram halinde sunulan büyük boy homojenize yoğurdu aile boyu tüketebilirsiniz.

Lezzeti, farklı yapısı ve yemeklerin yanındaki eşsiz uyumu ile Sütaş homojenize yoğurt'u denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: