Sütaş Hüptrik 7*30 g

Sütaş Hüptrik 7*30 g
Ürün Kodu: 173309

SATIŞ FİYATI:
2,30 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sütaş Hüptrik 7*30 g

Sağlıklı beslenmek isteyen herkesin başvurabileceği Sütaş Hüptrik, CarrefourSA reyonlarında Süt ve Kahvaltılık, Yoğurt&Krema&Kaymak, çocuk yoğurtları bölümünde satışa sunulmaktadır. İçeriğindeki yoğun süt oranıyla günlük ihtiyacınız olan kalsiyumu önemli ölçülerde bedeninize sağlamaktadır. Lezzetiyle hem sizlerin hem de çocuklarınızın damak tadına hitap etmektedir.

Yoğun iş temposu içerisinde atlanılan ara öğünler metabolizmada yavaşlamalara neden olur. Yanınıza alacağınız Hüptrik ise metabolizmanızın yavaşlamasına engel olabilecek bir üründür.

İyi bir gün geçirebilmek için iyi bir kahvaltı yapmak gerekir. Hem sizler hem de çocuklarınız için üretilen Hüptrik ile güne sağlıklı başlamanız ve iyi bir gün geçirmeniz mümkün. Çocuklarınıza yedireceğiniz ara öğünler için de iyi bir alternatiftir.

Eğlenceli ambalajları ve lezzetli tadı sayesinde çocuklarınıza yoğurt yedirmeniz çok daha kolay olacaktır. Diğer yoğurtlara kıyasla taşıması daha kolaydır. Çocuklar ise eğlenceli ambalajlara sahip yoğurtları dökmeden ve sizin yardımınız olmadan rahatlıkla yiyebilirler. Çocuklarınızın beslenme çantaları içinde yer alabilecek lezzetli bir atıştırmalıktır. Beslenme çantalarına koyacağınız yoğurtla günlük ihtiyaçları olan kalsiyum ve protein kaynağının bir kısmını çantalarında bulundurabilirsiniz.

Sağlıklı ve lezzetli olan Sütaş Hüptril'i sizlerde hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: