Sütaş Hüptrik Çilekli Yoğurt 5x33 g

Sütaş Hüptrik Çilekli Yoğurt 5x33 g
Ürün Kodu: 102023

SATIŞ FİYATI:
1,50 KDV DAHİL
AD
Sutas Huptrik Meyveli Yogurt 5*33 g

CarrefourSA reyonlarında yoğurt, krema, kaymak bölümünde yer alan Sütaş Hüptrik Çilekli Yoğurt, lezzeti ve besleyiciliğiyle çocuklarınızın beğenilerini topluyor.

Çocuklarınızın büyük bir keyifle hüplettikleri Sütaş yoğurt, içeriğindeki çılgın çileklerle enfes tadını onların damaklarında bırakırken, aynı zamanda meyveli yoğurt olarak sağlıklı bir ara öğün olma alternatifini sunuyor. 1 porsiyon 30 gram içerisinde homojenize ve pastörilize edilmiş inek sütü, çilek püresi bulundurur ve kullanılan meyve oranı ise en az %6'dır. 100 gramı yaklaşık olarak 123 kcal enerji değerine sahiptir.

Tüp içerisinde bulunmasıyla tüketim kolaylığı sağlarken, yaz mevsimlerinde buzdolabınızda dondurarak da sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli yoğurt dondurmalar elde edebilirsiniz. Yoğurdun faydalarını çilekle bütünleştiren Hüptrik çilekli yoğurt, ambalajındaki sevimli inek figürü tasarımıylada çocuklarınızın neşesine neşe katarak dikkatleri üzerine toplayabiliyor.

Çocuklarınızın hayır diyemeyeği mükemmel lezzet ve besin kaynağı olan Hüptrik, parkta, evde, sokakta, okulda taşınma kolaylığı ile çocuklarınızın ara öğünlerini süslüyor.

Beslenirken eğlendiren, lezzetiyle neşelendiren, çocuklarınıza yoğurdu sevdiren her biri 33'er gram olan 5'li pakette Sütaş Hüptrik Çilekli Yoğurdu hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: