Sütaş Hüptrik Orman Meyveli Yoğurt 5x33 g

Sütaş Hüptrik Orman Meyveli Yoğurt 5x33 g
Ürün Kodu: 404371

SATIŞ FİYATI:
1,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sütaş Hüptrik Orman Meyveli Yoğurt 5x33 g

Sütaş Hüptrik Orman Meyveli Yoğurt, hem eğlenmek hem de sağlıklı beslenmek isteyenlerin damaklarını tatlandırıyor.

Gerçek orman meyveleri kullanılarak hazırlanan Hüptrik orman meyveli yoğurt, eğlenceyi ve beslenmeyi bir araya getirerek çocukların sağlıkla büyümesine destek oluyor. Sütaş imzası taşıyan orman meyveli yogurt, sevimli ineklerin yer aldığı ambalaj tasarımıyla da miniklerin ilgisini çekiyor. İster evde, ister okulda ya da sokakta kolayca taşınabilecek ve tüketilecek hüptrik orman meyveli yoğurt, tüpten hüptürülebildiği için yoğurt tüketimine eğlence katıyor. Yazın dondurularak dondurma gibi de tüketilebilen hüptrik orman meyveli yoğurt, çocukların enerji ihtiyacını karşılarken sağlıklı bir ara öğün tüketmelerine de yardımcı oluyor.

CarrefourSa mağazalarının Yoğurt & Krema & Kaymak reyonunda bulunan hüptrik orman meyveli yoğurt, Türkiye’nin ilk ve tek tüp şeklindeki atıştırmalık yoğurdu olma özelliğini taşıyor. Kolayca taşınabilen ambalajı sayesinde her an her yerde sağlıklı beslenme imkanı sağlayan hüptrik orman meyveli yoğurt, çocuklar kadar yetişkinlerin de damak tadına hitap ediyor.

30 gram’lık paketler halinde 3’lü set olarak satılan Sütaş Hüptrik Orman Meyveli Yoğurt'u denemek için, kolaylıkla sepetinize ekleyebilir, hemen satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: