Sütaş Kaymaklı Tava Yoğurt 1 kg

Sütaş Kaymaklı Tava Yoğurt 1 kg
Ürün Kodu: 262342

SATIŞ FİYATI:
6,50 KDV DAHİL
AD
Sutas Kaymaklı Tava Yogurt 1 kg

CarrefourSA reyonlarında kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar reyonunda yer alan Sütaş Kaymaklı Tava Yoğurt, 1 kilogramlık paketler şeklinde sizin ve ailenizin beğenisine sunuluyor.

Lezzeti ve kıvamıyla fark yaratan tava yoğurt, içerdiği kalsiyum, protein, vitamin ve mineraller ile herkesin günlük besin ihtiyacının önemli bir kısmını karşılıyor. Kaymaklı olmasıyla da ekstra bir besin ve enerji kaynağı olarak tercih ediliyor. Katkı maddesi içermeyen tam yağlı tava yoğurdu, her öğünde lezzetiyle fark yaratıyor.

Müsliyle birlikte kahvaltılık olarak, ara öğünlerde meyvelerle birlikte ya da akşam yemeklerine lezzet katmak için tercih edilebilen tava yoğurt, en taze sütle hazırlanarak damak tadınızı şenlendiriyor. Evinizin ailenizin ve çocuklarınızın vazgeçilmez lezzeti olarak öne çıkan yoğurt, zengin içeriği ve besleyiciliğiyle cezbediyor; mükemmel kıvamı, tazeliği ve doğallıyla herkes tarafından severek tüketiliyor. Zengin bir protein, kalsiyum, vitamin ve mineral kaynağı olan kaymaklı yoğurt, sağlıklı beslenmenin de ayrılmaz bir öğesi olarak öne çıkıyor.

Sofraların baştacı olmaya aday bu yoğurdu 1 kilogramlık paketler halinde CarrefourSA reyonlarında bulabilirsiniz. Ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: