Sütaş Kaymaksız Yoğurt 200 g

Sütaş Kaymaksız Yoğurt 200 g
Ürün Kodu: 346642

SATIŞ FİYATI:
1,25 KDV DAHİL
AD
Sutas Kaymaksız Yogurt 200 g

CarrefourSA reyonlarında süt & kahvaltılık ürünleri bölümünde; yoğurt & krema & kaymak kısmında yer alan Sütaş Kaymaksız Yoğurt, enfes lezzeti ve mükemmel kıvamıyla öne çıkıyor. Sağlıklı bir yaşamın kapısının aralanmasında etkin bir rol oynayan yoğurt, doğru beslenmeniz için olmazsa olmazlardan biridir.

Sütaş kaymaksız yoğurtlar, özenle seçilmiş sütlerden mayalanır, besin değerlerinin kaybolmasına izin verilmeden sizlere ulaştırılır. Sizin ve ailenizin güvenilir bir şekilde tüketilebilmeniz için hijyenik koşullarda, doğal ve katkısız olarak üretilir.

İçerisinde yer alan kalsiyum sayesinde kemiklerin gelişmesini, saçların canlanmasını, dişlerin güçlenerek çürümemesini ve cildin canlanmasını sağlar. Sütaş Kaymaksız Yoğurt'un 100 gramı; günlük kalsiyum ihtiyacınızın % 22'sini karşılamaktadır. Sütaş Kaymaksız Yoğurt, mineral açısından zengin ve sağlıklı bir besin olduğu için gün içerisinde en az bir orta boy kase tüketilmelidir.

Bağışıklık sistemini güçlendiren ve sindirimi kolaylaştırıp bağırsakların çalışmasında yardımcı olan yoğurdu dilerseniz öğle ve akşam yemeklerinde çorbaların, sulu yemeklerin yanında ya da çok acıktığınızda ara öğün olarak tercih edebilirsiniz.

Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek miktarlar halinde satılan bu ayrıcalıklı lezzete sahip ürünü denemek için hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: