Sütaş Kaymaksız Yoğurt 4x125 g

Sütaş Kaymaksız Yoğurt 4x125 g
Ürün Kodu: 284933

SATIŞ FİYATI:
3,15 KDV DAHİL
AD
Sutas Kaymaksız Yogurt 4X125 g

Sağlığı sofralarınıza taşıyan, lezzeti ile öne çıkan Sütaş kaymaksız yoğurt, 4’lü paketi ile işlevsel sunumlar hazırlayabilmeyi sağlıyor.

Kaymaklı yoğurt sevmeyenler ya da bazen kaymaksız yemeyi tercih edenler için sunulan ürün, 125 gramlık paketler halinde yer alır. Ambalajı ile tek porsiyonluk kolay tüketim olanağı sağlar. CarrefourSA’nın kaymaklı ve kaymaksız yoğurtlar bölümünde yer alan Sütaş Kaymaksız Yoğurt, pratik ambalajı sayesinde kolay bir kullanım imkanı sunar. Ambalajları çocuğunuzun beslenme çantasına koyabilir, gün içinde tüketebilmek için yanınıza alabilirsiniz. Ara öğünlerde içine meyve dilimleri koyarak sağlıklı bir atıştırmalık elde edebilirsiniz.

Pratik kullanımı sayesinde sağlıklı öğünler oluşturabilmeyi sağlayan, kalsiyum ve diğer mineraller yönünden zengin yoğurdu, öğle, akşam yemeklerinizde tüketebilirsiniz. Sebze ve ot yemeklerinizin üzerine sos olarak kullanabilir, pilav ya da makarnaların yanında yiyebilirsiniz. Ürün ile yaptığınız poğaçaların, keklerin ve kurabiyelerin daha lezzetli olduğunu görebilirsiniz. Fırına sürmeden önce böreklerin üzerine sürerek farklı tatlar elde edebilirsiniz. Ürünü buzdolabında saklamanız ve ambalaj üzerinde yazan son kullanma tarihine kadar tüketmeniz önerilir.

Sağlıklı öğünler, lezzetli soslar ve hamur işleri için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolayca satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: