Sütaş Kolay Cacık 500 g

Sütaş Kolay Cacık 500 g
Ürün Kodu: 73183

SATIŞ FİYATI:
4,90 KDV DAHİL
AD
Sütaş Kolay Cacık 500 g

Doğal lezzet arayanların son dönemlerde beğeni ile tükettiği Sütaş Kolay Cacık, CarrefourSA mağazalarının yoğurt & krema & kaymak kategorisinde sizlere sunuluyor. En taze ürünlerin bir araya getirilmesi sonrasında hazırlanmış olan cacık, kolay kullanımı ile birlikte artık sofralarınızın vazgeçilmezi olmaya başlamış durumda... Gerek öğle gerekse akşam yemeklerinde tüketilebileceği gibi arzu ettiğiniz her an kullanıma hazır olan ürün 500 gramlık kutusu ile satışa sunuluyor.

Kolay bir şekilde taşınabilir olması, damak tadına uygun bir halde hazırlanması ile beğeninizi kazanacak olan Sütaş kolay cacık, özellikle de zamanı kısa olan kişiler için ideal. Kolay Cacık ile birlikte artık canınız cacık tüketmek istediği zaman yapmanız gereken şey oldukça kolay. Satın aldığınız ürünü aldıktan sonra koruyucu folyosunu çıkarttıktan sonra tüketmeye başlayabilirsiniz.

100 gramı günlük kalsiyum ihtiyacının yaklaşık olarak %17,5’ini karşılayan Sütaş kolay cacık, şimdi CarrefourSA reyonlarında sizleri bekliyor. Yemeklerinizi tamamlamak ya da başlı başına bir öğün olarak tüketmek istediğiniz zaman tek bir tıkla Sütaş kolay cacık satın alabilir, ürünün çok kısa bir sürede kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: