Sütaş Koyun Tava Yoğurdu 1000 GR

Sütaş Koyun Tava Yoğurdu 1000 GR
Ürün Kodu: 273892

SATIŞ FİYATI:
8,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Sütaş Koyun Tava Yoğurdu 1000 GR

Anadolu'da asırlardır yapılan koyun yoğurdunun geleneksel damak zevkini yansıtan lezzetiyle Sütaş Koyun Tava Yoğurdu, CarrefourSA reyonlarında sarmısaklı, süzme yoğurtlar ve cacıklar bölümünde yerini alıyor.

Meraklısının bulmakta zorluk çektiği ve her mevsimde bulunmayan koyun yoğurduna artık ulaşmak kolaylaşıyor. Katı kıvamı, koyun yoğurduna özgü hafif kekremsi hoş tadı ile mutfaklarınıza gelen koyun yoğurdunu dostlarınızla ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Çocuklar için de oldukça besleyici olan yoğurt, içeriğinde önemli besin değerleri taşıyor. İçerdiği canlı kültürlerle bağırsak florasını düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı oluyor.

Sarımtırak renge sahip olan ürün, diğer yoğurtlara göre belirgin bir tat farkına sahip olmasıyla öne çıkıyor. Anadolu'da yetiştirilen taze ve doğal koyun sütlerinin kontrol edilip işlenmesi sonrası geleneksel yöntemleri teknolojiye uyarlayarak mayalanan koyun tava yoğurdu,Türk damak tadına hitap ediyor. Kahvaltılık bir lezzet olarak tüketebilirsiniz. Tüm öğünlerde, akşam yemeklerinde, ara öğünlerde veya diyet öğünlerinde rahatlıkla deneyebilirsiniz. Yaptığınız yoğurt çorbasının içine inek yoğurduyla karıştırarak eklediğinizde daha üst seviyede bir lezzet elde edebilirsiniz. Pilavların veya kebapların yanına katı kıvamlı olduğu için çok yakışan koyun yoğurdunu denemek için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: