Sütaş Light Uht Süt 1 lt

Sütaş Light Uht Süt 1 lt
Ürün Kodu: 282625

SATIŞ FİYATI:
3,25 KDV DAHİL
AD
Sutas Light Uht Sut 1 lt

Yediklerine dikkat eden ve diyetlerini belirli kalori ölçülerine göre yapan kişiler, hayvansal gıda tüketimine de özen gösterirler. CarrefourSA tarafından Light Uzun Ömürlü Sütler bölümünde sizlere sunulan Sütaş Light Uht Süt 1 lt ile diyetinizin sınırlarını aşmadan hem kalsiyum hem de protein gereksinimlerinizi doğal yoldan karşılayabilirsiniz. Gün içerisindeki alması gereken makro besin ögelerine azami özen gösterenler için yüzde 0 yağ oranıyla sunulan ürünü, günün her saati ister sıcak isterseniz de soğuk olarak tüketebilirsiniz.

Doğal yoldan üretilen kalorisiz tatlandırıcılarla hazırlayacağınız tatlılarda ve diyet yemeklerinde de yer verebileceğiniz UHT ürün, içerdiği besin ögeleri dolayısıyla da sıklıkla tüketmeniz gereken hayvansal gıdalar arasında yer alır. Kilo problemi yaşayanların doğal yoldan protein ve çeşitli mineralleri almasına yardım eden doğal içecek, kapağı açılmadan buzdolabınızda son kullanım tarihine kadar tazeliğini korur. Yapısında yağ bulunmadığı için tüketildikten sonra daha kolay sindirilen ürünü, sindirim konusunda sorun yaşadığı için sütten uzak duranlar da rahatlıkla tercih edebilir.

1 litrelik kullanımı kolay sağlıklı ambalajda sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: