Sütaş Meyveli Yoğurt Çilek 4x115 g

Sütaş Meyveli Yoğurt Çilek 4x115 g
Ürün Kodu: 282631

SATIŞ FİYATI:
4,89 KDV DAHİL
AD
Sütaş Meyveli Yoğurt Çilek 4x115 g

Sütaş Meyveli Yoğurt Çilek 4x125 g, dörtlü küçük kutularıyla çantada taşımaya uygun olarak tasarlanıyor. İş yerinde, yolda, okulda, kahvaltıda, ara öğünde veya yemeklerin üzerine tatlı olarak tüketiliyor. Bol meyve parçaları ile lezzet vadediyor. Türkiye'nin en bol meyveli yoğurdu olan ürün, yüzde 100 sütten mayalanıyor. Alüminyum ambalajı sayesinde açılmadığı sürece tazeliğini koruyor. Son kullanma tarihine kadar güven ile tüketilebiliyor.

Hiçbir katkı maddesi barındırmıyor. 100 gramında 96 kcal enerji bulunuyor. İçinde doğal, homojenize ve pastörize inek sütü ve taze çilek preparatı yer alıyor. Kırmızı pancar suyu ile renklendiriliyor. Açıldığı andan itibaren doğal çilek kokusu ile mest ediyor. Meyve oranı yüzde 10 olarak belirtiliyor. Yoğun kalsiyum ve C vitamini içeriği ile fark yaratan ürünün tek paketi, ideal kabul edilen günlük kalsiyum ihtiyacı oranının yüzde 16'sına kadarını karşılamaya yetiyor. Pastörize sütten imal edilmesi ile uzun ömürlü olan ürün, doğal maya ile hazırlanıyor.

CarrefourSA reyonlarında Meyveli Yoğurtlar bölümünde yer alan ürünü sağlıklı beslenme rejiminize dahil etmek üzere tercih edebilir; hemen sepetinize ekleyerek kolay ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: