Sütaş Örgü Peyniri 250 g

Sütaş Örgü Peyniri 250 g
Ürün Kodu: 267191

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
AD
Sutas Orgu Peyniri 250 g

Sütaş Örgü Peyniri 250 g, geleneksel lezzetini kalite ve hijyen ile buluşturuyor. Saç örgüsü şekli ile estetik vadediyor. İdeal sertliği ile dağılmadan kesilebiliyor. Uygun tuz oranı ile kahvaltıların vazgeçilmezi oluyor. Doğal inek sütünden kaynaklanan lezzeti, hijyenik mayası ve tel tel formu ile kahvaltılara geleneksel bir tat taşıyor. Salataların, hamur işlerinin, peynirli mezelerin içinde de kullanılabiliyor. İstek halinde sıcak suda yumuşatılarak zeytinyağı ve kekik desteği ile alternatif lezzetlere dönüştürülerek sunulabilirken, domatesin de sadık bir eşlikçisi oluyor. 100 gramda 349 kcal enerji bulunduruyor. Besin içeriği olarak protein ve kalsiyum bulunduran üründe; pastörize inek sütü, peynir kültürü, tuz ve peynir mayası yer alıyor. Ürün, 100 gramıyla günlük kalsiyum ihtiyacının yüzde 87'sini karşılıyor.

CarrefourSA Yöresel Türk Peynirleri bölümünde yer alıyor. Son kullanma tarihine kadar güvenle tüketilebilen ürünün buzdolabında, kuru ve kokusuz alanda muhafaza edilmesi tavsiye ediliyor. Açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmesi önerilen ürün, tuz oranı fazla görülürse suda bekletilerek de yenebiliyor.

Siz de sabah kahvaltılarınızda, ara öğünlerinizde ve akşam yemeklerinizde güvenle tüketebileceğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: