Sütaş Pastörize 1 lt Şişe Süt

Sütaş Pastörize 1 lt Şişe Süt
Ürün Kodu: 374717

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD
Sütaş Pastörize 1 lt Şişe Süt

Peynir ve yoğurt gibi kalsiyum açısından zengin besinlerin ham maddesi olan süt, pastorize olarak CarrefourSA günlük sütler reyonunda bulunuyor. Sütaş pastorize şişe süt, hem yeni besinler üretilirken kullanılabilir, hem de günlük içeceğiniz haline gelebilir. Pastorize olarak sunulan süt, çiğ sütten farklı olarak sterilize ediliyor ve hastalık yapıcı bakteriler yok ediliyor. En güvenilir yöntemlerden biriyle üretilen bu içeceği, sağlığınız açısından da güvenle kullanabilirsiniz.

Pastorize şişe sütle, mayalama yöntemi ile yoğurtunuzu üretebilir, çeşit çeşit peyniri evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Kahvaltılarınızı süsleyecek kaymağı da yine sterilize edilmiş süt çeşidi ile güven içinde hazırlayabilirsiniz.

Kemiklerin güçlenmesine katkıda bulunan ve kemik erimesi gibi belli başlı hastalıkların önüne geçilmesi yolunda sağlıklı bir besin olan sütü, aynı zamanda keyifle yiyeceğiniz tatlı çeşitlerinde de kullanabilirsiniz. Kek, sütlaç, kazandibi ve güllaç gibi tatlılarınızın yapım aşamasında pastorize sütten yararlanabilirsiniz.

Bunların yanı sıra alternatif içecek olarak kullanabilir, kakao, bal, kuruyemiş ve çeşitli meyvelerle bu içeceğinizi lezzetli hale getirebilirsiniz. Keyifle içebileceğiniz ve yiyeceklerinizde kullanabileceğiniz pastorize 1 lt şişe sütü hemen sepetinize ekleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: