Sütaş Pastörize Süt 500 ml

Sütaş Pastörize Süt 500 ml
Ürün Kodu: 380470

SATIŞ FİYATI:
2,25 KDV DAHİL
AD
Sütaş Pastörize Süt 500 ml

Doğal ve sağlıklı ürünlerle beslenerek hem bedensel hem de zihinsel olarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. CarrefourSA tarafından Günlük Sütler reyonunda sunulan Sütaş Pastörize Süt 500 ml, son derece doğal ve lezzetli içecekler arasında yer alır. Elde edilen sütün en ideal yöntemlerle mikroorganizmalardan arındırılması ve sağlıklı cam şişelere doldurulmasıyla hazırlanan ürünü çocuklarınıza gönül rahatlığıyla içirebilirsiniz. Pastörizasyon işlemi dolayısıyla vitamin ve mineral değerlerini muhafaza eden içeceği, doğrudan tüketebileceğiniz gibi çeşitli pasta, kek ve kurabiyelerin hazırlanmasında da değerlendirebilirsiniz.

Protein, yağ ve karbonhidrattan zengin olan ürün aynı zamanda kalsiyum ihtiyacınızı da rahatlıkla karşılayabilir. Ayrıca yağ ve karbonhidrattan gelen enerji sayesinde, ürünü tükettikten sonra kendinizi daha canlı hissedebilirsiniz. Gelişim çağındaki çocukların ve yaşlıların tüketmesi önerilen doğal içecek, kemik ve diş sağlığının korunmasında önemli rol oynar. Çocuklara süt içme alışkanlığının kazandırılması için ideal seçenek haline gelen ürünü, günün her saati keyifle içebilir, kahve ve çay gibi sıcak içeceklerin lezzetlerini arttırmakta da kullanabilirsiniz.

500 mililitrelik sağlıklı cam şişelerde sunulan ürünü denemek için hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: