Sütaş Pastörize Tereyağ 1000 g

Sütaş Pastörize Tereyağ 1000 g
Ürün Kodu: 4631

SATIŞ FİYATI:
33,50 KDV DAHİL
AD
Sütaş Pastörize Tereyağ 1000 g

Yemeklere dokunduğu an tadını bir başka kılan, hanımların vazgeçilmezi Sütaş Pastorize Tereyağ, yumurta, tereyağ ve margarin kategorisinde tercihinize sunuluyor.

Hijyenik koşullarda, insan eline temas etmeden üretilen pastorize tereyağını güvenle tüketebilir, birbirinden lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz.

Bağışıklık sistemini ve kemik yapısını güçlendirmesi, vücudun direncini artırması sayesinde hem sağlığa hem de damak tadına hitap ediyor. Kızarmış ekmeğin en yakın arkadaşı olan tereyağ, günün ilk ve önemli öğünü olan kahvaltının da vazgeçilmezi oluyor. Hem çocukların hem de yetişkinlerin kahvaltılarını eğlenceli hale getiren pastorize tereyağ ile birçok mineral ve vitamini edinebilirsiniz.

Ambalajı ile kolay kullanım ve rahat saklama imkanı sunan Sütaş Pastorize Tereyağ, pastorize olması sayesinde buzdolabında tadı bozulmadan saklanabilir. İçeriğinde yüksek miktarda A ve C vitamini bulunan tereyağ aynı zamanda demir, fosfor, kalsiyum gibi mineralleri de bulunduruyor.

Pilavın tadına lezzet katmasıyla meşhur olan tereyağını, pilav çeşitlerinden, ağızda dağılan kurabiye veya poğaça çeşitlerine kadar birçok tarifin hazırlanmasında kullanabilir, sofralarınızı daha renkli hale getirerek sevdiklerinizin damaklarında unutulmaz tatlar bırakabilirsiniz.

1000 gram Sütaş Pastorize Tereyağ’ının tüm bu faydalarından yararlanmak ve afiyetle tüketmek için hemen satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: