Sütaş Süt Uht 6'lı 200 ml

Sütaş Süt Uht 6'lı 200 ml
Ürün Kodu: 316453

SATIŞ FİYATI:
6,75 KDV DAHİL
AD
Sütaş Süt Uht 6'lı 200 ml

CarrefourSA reyonlarında Süt&Kahvaltılıklar bölümünde Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler rafında bulunan Sütaş Süt UHT, sağlıklı beslenmenize katkı sunmak için sizleri bekliyor. Çocuklarınızın da tadına doyamayacağı, sütte güvenin adresi Sütaş UHT, 6'lı paketlerde 200 mililitrelik ambalajlarıyla uygun fiyatla satışa sunuluyor. Ebeveynler için avantajlı paketleme seçeneğini düşünen Sütaş ile artık sağlıklı beslenmek mümkün.

Her yaştan insanın damak tadına uygun Sütaş UHT, buzdolaplarınızın vazgeçilmez ve ekonomik atıştırmalıklardan olmaya aday ürünler arasında yer alıyor. Hem evde hem de gezmede yanınıza taşıyabileceğiniz ebattaki süt ile çocuğunuzun sağlıklı beslenmesine katkı sunabilirsiniz. Sütaş UHT 200 miligramlık paketlerle çocuğunuzun sağlıklı beslenmesini ertelemenize gerek kalmayacak, gelişimine katkı sağlayacaksınız.

Sağlıklı beslenmede önemli yeri olan süt üretiminde güvenin adresi Sütaş süt, kalite standartlarında üretilmiş UHT süt çeşidini güvenle tüketebilir, sağlığınız için doğru tercih yapmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. 6'lı paketlerde reyonlarda yerini alan Sütaş 200 miligramlık uzun ömürlü sütleri ayrıca oda sıcaklığında muhafaza edebilir, kullandığınız takdirde kalan kısmını buzdolabınızda saklayabilirsiniz.

Sütaş Süt UHT'yi denemek için, hemen şimdi sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: