Sütaş Tam Yağlı Uht Süt 200 ml

Sütaş Tam Yağlı Uht Süt 200 ml
Ürün Kodu: 19105

SATIŞ FİYATI:
1,00 KDV DAHİL
AD
Sutas Tam Yaglı Uht Sut 200 ml

Sizin ve ailenizin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunacak Sütaş Tam Yağlı Uht Süt, CarrefourSa'da tam yağlı uzun ömürlü sütler reyonunda beğeninize sunuluyor.
Uht süt; ultra yüksek ısıda üretilmiş süt anlamına geliyor. Bu üretim sistemi sayesinde içeceğiniz tüm zararlı mikroorganizmadan arındırılıyor. Ambalaj açılmadığı takdirde UHT süt, ortalama 4 ay boyunca ilk günkü tazeliğini koruyor, ambalaj açıldıktan sonra ise buzdolabında 2 gün muhafaza edilebiliyor.
Tam yağlı süt, zengin içeriği sayesinde sizi uzun süre tok tutuyor. Daha çok kahvaltıda tüketilen besleyici içecek süt, öğle yemekleri ve ara öğünler için de iyi bir alternatif olarak tercih ediliyor. Ayrıca özellikle çocuklar için gece yatmadan önce içilen süt uykunun daha çabuk gelmesini sağlarken bir yandan da vücut gelişimine destek oluyor.
Süt sade olarak içebildiği gibi damak tadınıza göre bal ya da şeker ile tatlandırılarak da tüketilebiliyor.
Sadece bir içecek olarak değil pasta, kek, börek, krep gibi yiyeceklerin yapımında da önemli bir malzeme olarak karşımıza çıkan yağlı süt, leziz tarifler ortaya çıkarmak için mutfakların olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ürünü tek tıkla sepetinize ekleyip kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: