Tahsildaroğlu Ezine Eski Kaşar Ytl/Kg

Tahsildaroğlu Ezine Eski Kaşar Ytl/Kg
Ürün Kodu: 197064

SATIŞ FİYATI:
41,90 KDV DAHİL
KG
Tahsildaroglu Ezine Eski Kasar Ytl/Kg

Kahvaltılarda ve gün içindeki atıştırmalarda önemli bir yeri olan ürün, kendine özgü lezzeti ve yapısıyla mutfakların vazgeçilmez doğal yiyecekleri arasında yer alır. CarrefourSA tarafından Kaşar reyonunda sunulan Tahsildaroğlu Ezine Eski Kaşar Ytl/Kg, hazırladığınız tost ve pizza gibi yiyeceklere lezzet katarken pişirdiğiniz yemeklerin besin değerini de en üst noktaya taşır.

Sütten gelen kalsiyum ve proteinden yana zengin olan ürün, özellikle gelişim çağındaki çocuklar tarafından tüketildiğinde büyümeye yardım eder. Otoriteler tarafından kemik erimesiyle mücadele etmek için de tüketilmesi önerilen yiyeceklerden olan ürün, gün içinde aktif olanların ve efor gerektiren sporlarla ilgilenenlerin enerji gereksinimlerini de karşılayacak yapıdadır. Süt içmeyi sevmeyenlerin sütten alacakları besinleri karşılamalarına destek olan ürün, günün her saati rahatlıkla tüketilebilir.

Mutfağınızda hazırlayacağınız çeşitli hamur işlerinde de yer verebileceğiniz doğal ürün, özellikle börek ve poğaça gibi yiyeceklerin lezzetini hayli artırır. Fırında pişireceğiniz etli yemekleri süslemekte de kullanabileceğiniz peyniri, dilerseniz sade olarak da tüketebilir ya da sandviçlerinizin zenginleştirilmesi amacıyla değerlendirebilirsiniz.

Son derece lezzetli olan ürünü denemek için arzu ettiğiniz miktarı belirleyerek sepetinize ekleyebilir; kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: