Tahsildaroğlu Kaşar 400 g

Tahsildaroğlu Kaşar 400 g
Ürün Kodu: 293649

SATIŞ FİYATI:
14,25 KDV DAHİL
AD
Tahsildaroğlu Kaşar 400 g


Kahvaltıların vazgeçilmez ürünü kaşar peyniri, tüm doğallığı ile reyonlarda yerini alıyor. Pastörize sütten ve katkı maddesi kullanılmadan üretilen kaşar peynirini kahvaltının yanı sıra diğer öğün ve ara öğünlerde de güvenle tüketebilirsiniz. Tahsildaroğlu Kaşar 400 g kullanımı kolay paketlerde el değmeden üretilmektedir.
Çeşitli bölgelerden toplanan sütler hijyenik koşullarda taşınıp, üretime geçilir. Çanakkale bölgesine ait hayvanlardan alınan sütler hijyenik koşullarda taşınıp pastörize edildikten sonra üretime alınmaktadır. Peynirin en çok tercih edilen ve sevilen yöresi Ezine'ye has tüm özellikleri içeriğinde barındıran sütlerinden üretilen kaşar peynirleri yüksek standartlardaki teknolojik ortamlarda üretilip, el değmeden vakumlu ambalajlarla servis edilmektedir.
Protein, kalsiyum ve fosfor bakımından oldukça zengin olan kaşar peynirleri, sofralarımızda her öğün tükettiğimiz ana yiyeceklerdendir. Kahvaltının baş köşesinde bulunduğu gibi ara öğünlerde de besleyici ana madde olarak sağlıkla kullanabilirsiniz. Bunun yanında Türk mutfağında oldukça farklı alanlarda ara malzeme olarak da tercih edilmektedir. Özellikle makarna, börek ve pide çeşitlerinde de içerdiği vitamin ve damak tadımıza hitap eden tadı ile oldukça fazla tercih edilmektedir.
Vakumlu poşetlerde ambalajlanan ürünleri kolayca sipariş edip denemek için hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: