Tahsildaroğlu Yayık Tereyağ 250 g

Tahsildaroğlu Yayık Tereyağ 250 g
Ürün Kodu: 203796

SATIŞ FİYATI:
9,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Tahsildaroğlu Yayık Tereyağ 250 g

Tahsildaroğlu Yayık Tereyağ 250 g, CarrefourSA’nın Tereyağ bölümünde sizlere sunuluyor. Geleneksel lezzeti sofralara taşıyan ürün; kolay sürülen kıvamı, açık sarı rengi ve hafif tuzlu yapısı ile çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Kokusu ve lezzeti ile sıcak yemeklerin vazgeçilmezi olan ürün, kızartmalardan tostlara kadar birçok tarifte kullanılıyor. Doğal ve klasik tadı sayesinde özellikle et yemeklerine yakışan ürünü, pilavlara da ekleyebilir ya da eriterek çorba, makarna ve mantı gibi yemeklerin üzerine sos yapabilirsiniz. Yumuşak kıvamı ile fırından çıkmış sıcak ekmeklerin ya da diğer hamur işlerinin üzerine koyarak eritebilir, kokusu ile iştah açıcı sunumlar oluşturabilirsiniz. Kolay yanan bir yapıya sahip olduğu için kızartmalarda sıvı yağ ile karıştırılarak kullanılması tavsiye edilen ürün ile deniz mahsullerinden hamur işlerine kadar her türlü besini kızartabilirsiniz. Kahvaltı sofralarında ise peynir ve reçel ile yiyebilir; özellikle çeşitli yumurta tariflerinde kullanarak masalarınıza şık sunumlar katabilirsiniz.

Kolay ve hijyenik bir kullanım sunan ambalajda satılan ürünü hava almayacak şekilde buzdolabında saklamanız tavsiye edilir. Türk yöresel yemeklerinin değişmez lezzetini hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: