Talenkecci Keçi Yoğurdu 1000 g

Talenkecci Keçi Yoğurdu 1000 g
Ürün Kodu: 473832

SATIŞ FİYATI:
12,90 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Talenkecci Keçi Yoğurdu 1000 g
Keçi sütünden elde edilen ve besleyici değerleri ile tanınan keçi yoğurdunu CarrefourSA’nın Kaymaklı ve Kaymaksız Yoğurtlar reyonunda bulabilirsiniz. İçeriğindeki yüksek kalsiyum oranı ile hem çocuklar hem de yetişkinler için önemli bir besin kaynağı olan yoğurt, bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur. Özellikle çocuklarınızın gelişimini desteklemek için günde bir porsiyon tüketilmesi tavsiye edilen ürünü, bebeklerinize de yedirebilirsiniz.
Yoğun bir tada sahip olduğu için sade halde tüketebilir, dilerseniz de yemeklerin yanına servis ederek yiyebilirsiniz. Kremamsı kıvamı sayesinde ara öğünlerde galeta ya da lavaş gibi besinler eşliğinde sağlıklı atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Tam yağlı yapısı ile daha belirgin bir tada sahip olan ürün, aynı zamanda hazmı kolaylaştırdığı için etli yemeklerin yanına iki kaşık şeklinde servis edebilirsiniz. Dilerseniz sade makarna ya da köfte yanında çocuklarınıza vererek sağlıklı beslenmelerini sağlayabilirsiniz.
1000 gramlık hijyenik cam ambalajı ile satılan ürünü, buzdolabında ağzı kapalı bir şekilde saklamanız tavsiye edilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler için sağlıklı beslenmeyi destekleyecek olan Talenkecci Keçi Yoğurdu 1000 g’ı hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: