Talenkecci Tam Yağlı Keçi Sütü 500 ml

Talenkecci Tam Yağlı Keçi Sütü 500 ml
Ürün Kodu: 480072

SATIŞ FİYATI:
5,50 KDV DAHİL
Geçici olarak temin edilememektedir.
Talenkecci Tam Yağlı Keçi Sütü 500 ml
CarrefourSA reyonlarında ‘Tam Yağlı Uzun Ömürlü Sütler’ bölümünde yer alan Talenkecci Tam Yağlı Keçi Sütü 500 ml, sağlıklı bir şekilde cam şişede satışa sunulmaktadır.
Tam yağlı keçi sütü, faydalı yapısı ve kolay sindirimi ile inek sütü kadar tercih edilen süt ürünü çeşitlerinden birisidir. İçeriğinde bulunan yağ ve proteinler sayesinde inek sütünden daha ince ve daha yumuşak bir içime sahip olan keçi sütü, anne sütüne en yakın süt çeşidi olarak gösterilmektedir. Doğal ürünleri ve kalitesi ile bilinen Talenkecci markasının piyasaya sunduğu tam yağlı keçi sütü, 500 ml’lik cam şişelerde satılmaktadır. İster kahvaltılarınızda, ister ara öğünlerinizde, isterseniz gece uyumadan önce rahatlıkla tüketebileceğiniz keçi sütü, kolay sindirimi ile sizi asla rahatsız etmeyecektir.
Ayrıca bebek ve çocuklarda laktozun rahatsız edici etkisi, günümüzde çok yaygın karşılaşılan sorunlardan birisidir. Tam yağlı keçi sütü, homojen yapıda olması ile bebeklerde görülen bu probleme iyi gelmektedir. Sofralarınızda keçi sütüne yer vermek istiyorsanız siz de ürünü sepetinize ekleyebilir, Talenkecci markasının kalitesi ve CarrefourSA güveni ile ürününüzü hemen temin edebilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: