Tamek Elma Cam Şişe 1 lt

Tamek Elma Cam Şişe 1 lt
Ürün Kodu: 871

SATIŞ FİYATI:
3,75 KDV DAHİL
AD

Tamek elma suyu, bağışıklık sistemini güçlendiren, doğal yapısıyla Tamek Elma Cam Şişe, katkı maddesi içermez, % 100 doğaldır. Bir litrelik cam şişe ambalaj, meyve suyunun doğadan gelen tazeliğini uzun bir süre korur.

Tamek elma suyu, kahvaltıda ya da farklı öğünlerin yanında ve dilediğiniz her yerde tüketebileceğiniz lezzetli bir içecektir. Tamek Elma Cam Şişe 1 lt, kimyasal içermeyen doğal formülüyle sadece yetişkinler için değil çocuklar için de uygundur. Ürün, ilave şeker içermez ve elma suyunun kendi doğal meyve şekerinden üretilir. Türk Gıda Kodeksi gereğince de uygun görülen bu özelliğiyle hem sağlıklı hem doğal bir yapıdadır.

Güne daha sağlıklı ve zinde başlamak için Tamek elmalı meyve suyunu tercih edebilirsiniz. Tüketim aşamasında içeceğinizi dış etkenlerden daha iyi koruyan ve sağlıklı bir şekilde muhafaza eden cam şişe meyve suyunu tercih ederek geri dönüşüme de katkıda bulunabilir, çevreyi koruyabilirsiniz.

Tek başına ya da öğünlerinizin yanında severek tüketeceğiniz, sağlıklı, doğal ve şeker ilavesiz Tamek Elma Suyu'na sahip olmak için ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: