Tamek Mısır 3*150 g

Tamek Mısır 3*150 g
Ürün Kodu: 293646

SATIŞ FİYATI:
6,25 KDV DAHİL
AD
Tamek Mısır 3*150 g

Kolay ve pratik kullanımı ile mutfaklarda yerini alan konserve mısır, CarrefourSA’nın Diğer Sebze Konserveleri reyonunda sizlere sunuluyor. İdeal büyüklükteki taneleri ile suyunu süzerek kısa sürede kullanıma hazır hale getirebileceğiniz ürün ile pratik yemekler hazırlayabilirsiniz.
Pişmiş bir formda olan mısır konservesini soğuk halde servis edebilir, taze sebzeler ile soteleyerek et ve tavuk yemeklerinin yanında servis edebilirsiniz. Tatlı bir lezzete sahip olan ürüne tuz ve limon ekleyerek kaşıkla yiyebilir; salatalara ve yemeklere katarak hoş tarifler ortaya çıkarabilirsiniz. Özellikle turşular ile uyumlu bir tada sahip olan konserveyi turşu eklediğiniz yemeklerde kullanarak besleyici ve hoş görünen tarifler oluşturabilirsiniz. Sulu yemeklere de ekleyebileceğiniz ürünü, ton balığı ile öğün aralarında sandviç yaparak tüketebilirsiniz.
Lezzeti ile hem yemeklere katılan hem de atıştırmalık olarak tüketilen ürünün dayanma süresi kısa olduğu için açtıktan kısa süre sonra bitirmeniz tavsiye edilir. Üçlü ambalajda satılan ve uzun dönem kullanıma uygun olan ürünü güneş görmeyen ortamda muhafaza ederek tazeliğini koruyabilirsiniz. Pişmiş yapısı ile kolay kullanılan Tamek Mısır 3*150 g’ı hemen sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.Teslimat Bilgileriniz
Sepet Özetiniz
Toplam Tutar: